Tímatalva

Tímatalva fyri hádeild

7. flokkur Mánadagur Týsdagur Mikudagur Hósdagur Fríggjadagur
08.00-08.45 Heimk.  DA Kristni
08.45-09.30 Heimk.  DA Landalæra
09.45-10.30 EN Samfelagsfrøði EN DA
10.50-11.35 Lívfrøði EN Samfelagsfrøði EN DA
11.45-12.30 Lívfrøði ST Alis- og evnafrøði ST Søga
12.40-13.25 ST fimisrokning ST Alis- og evnafrøði ST Søga
13.35-14.20 Ítróttur

Vallærugrein

Týskt  Heimk Tónleik

Vallærugrein

Myndlist Ítrótt

Vallærugrein

Handarb. heimk. smíð

Vallærugrein

Týskt 

14.20-15.05 Ítróttur

 

 

8.flokkur Mánadag Týsdag Mikudag Hósdag Fríggjadag
08.00-08.45 Landafrøði DA Alis/evnafrøði
08.45-09.30 Landafrøði DA Alis/evnafrøði
09.45-10.30 ST fimisrokning EN Samfelagsfrøði EN DA
10.50-11.35 Kristni EN Samfelagsfrøði EN DA
11.45-12.30 Kristni ST Søga ST Lívfrøði
12.40-13.25 ST Søga ST Lívfrøði
13.35-14.20 Ítrótt

Vallærugrein

Týskt Heimk. Tónleik

Vallærugrein

Myndlist Ítrótt

Vallærugrein

Handarb. Heimk. smíð

Vallærugrein

Týskt

14.20-15.05 Ítrótt

 

 

 

 

9. flokkur Mánadag  Týsdag Mikudag Hósdag Fríggjadag
08.00-08.45 Landafrøði DA Søga
08.45-09.30 Landafrøði DA Søga
09.45-10.30 ST Fimisrokning EN Samfelagsfrøði EN DA
10.50-11.35 Kristni EN Samfelagsfrøði EN DA
11.45-12.30 Kristni ST Lívfrøði ST Alis/evnafrøði
12.40-13.25 ST Lívfrøði ST Alis/evnafrøði
13.35-14.20 Ítróttur

Vallærugrein

Týskt heimk. tónleik

Vallærugrein

Myndlist Ítróttur

Vallærugrein

Handarb. heimk. smíð

Alis/evnafrøði
14.20-15.05 Ítróttur  
10. flokkur Mánadag Týsdag Mikudag Hósdag Fríggjadag
08.00-08.45

Breytir

Sjó&land

(Oyrab)

Ítróttur

(Fuglafj.)

Breytir 

Styling

(Oyrarb.)

Handv.

Strendur

Heimk. 

Breytir 

Sangleik

(Fuglafj.)

e-game

(Oyrarb.)

08.45-09.30
09.45-10.30 EN EN
10.50-11.35 EN EN
11.45-12.30 ST ST
12.40-13.25 ST ST
13.35-14.20

Vallærugrein

Týskt Heimk. tónleik

Vallærugrein

handarb. heimk smíð

14.20-15.05

Bólkabýtið í støddfrøði:

 

Bólkurin hjá Mariann

Bólkurin hjá Brittu Bólkurin hjá Sverra Bólkurin hjá Jóhan Petur 
Sólja Ada Rói Fríða Maria
Pállfríða Faustas Búi Fróði
Markus I Ísakur Hanna Ingibjørg
Ervin Adrian Lea David Thor
Eyðbjørg Bjarni Janus Irdy
Andrea Fanny Nomi Jónas
Anna Katrina Hjørleivur Poul Kári
Tabita Jóan Jacob Erla Martin
Anna Maria Jógvan Poulina Regin
Sofus     Sofía
Trúgvi     Elian
Mattias     Eyðun
Laila     Jónatan
Alexandra      
Karoline      
Julian      
Bárður      

 

Send fyrispurning