Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Næmingar

Skúlaárið 2018/2019 Stranda skúli

Flokkarnir er lagdir saman í deildir.

Byrjanardeildin eru flokkarnir 1.-3. fl.

Miðdeildin eru flokkarnir 4.-6.fl.

Hádeildin er 7.-10. flokk. 

1 flokkur
Alisa Fagradal Johansen
Barbara í Selvindi
Lív Viderø Nysted
Adrian Hávardsson
Benjamin Rubek Nielsen
Brynjar Knútsson Gray
Eyðmar Thomsen
Filip Hjalmarsson
Jóas Jóannesarson Markná
Markus Lómstein Djurhuus
Petur Dávason
Richard Poulsen
Simon Djurhuus
Tóki Jógvansson
2 flokkur
Brá Djurhuus Poulsen
Emma Castro Petersen
Lilja Vón Báraldsdóttir
Petra í Króki Eliasen
Petra Poulsen
Ró Ásadóttir Hammer
Samulina Alborg Strønsten
Sára Rebekka Marjunnardóttir
Lucas Trent M. Bancairen
Silas Hjalmarsson
Steffan Okechukwu Okpara
3 flokkur
Alice Jógvansdóttir Poulsen
Anna K Thomsen
Bjørk Dyssegaard
Bjørk Mariusardóttir
Hansina Thomsen
Jonhild Poulsen
Lorensa í Selvindi
Miriam E Danielsen
Sara Benjaminsen
Sofía Høj
Yrsa D Hammer
Meinhard Hansen
Mikkjal Dávason
Silas J Heinesen
4 flokkur
Angela Julin Andersdóttir
Karin Gunnardóttir Berg
Maiken Janusardóttir
Ritva Sonjudóttir
Silja Frederiksberg
Silja Viderø Nysted
Sólja Leivsgarð
Andrias Tummasarson Isaksen
Dánial Jógvan Gregersen
Esmar Kallsberg
Eyðálvur Bech Bjartalíð
Jóhan Jacob Knudsen
Jóhann Rasmussen
Markus í Selvindi Nattestad
5 flokkur
Freja Dyssegaard
Ivy Helena Janusardóttir
Karin Ósá Eliasen
Kristianna Maria Djurhuus
Marita Thomsen
Svanna Østerø Ljósá
Aron Benjaminsen
Bjartur Nielsen
Boas Bárðarson Hammer
Filip Djurhuus
Gunnrið Østerø Ljósá
Jón Johansen í Giljum
Josva Yeshiwas Signarsson
Louis Fagradal Johansen
Markus Jónhardsson
Óli Mikkelsen
Pauli Hentze Rasmussen
Pauli í Selvindi Nattestad
Sámuel Báraldsson
Silas Egeberg Jacobsen
Trygvi Djurhuus
6 flokkur
Ada Katrina Knudsen
Alexandra Vanessa Djurhuus
Karoline Anja Djurhuus
Pállfríða Thomsen
Sólja Ernstsdóttir
Faustas Jankauskas
Ísakur Abrahamsen
Julian Joensen
Markus Tummasarson Isaksen
7 flokkur
Andrea Fríða Poulsen
Anna Katrina Mikkelsen
Anna Maria á Regni Nielsen
Eyðbjørg Kallsberg
Fanny Djurhuus
Katrin í Króki Eliasen
Petra Viderø Nysted
Tabita J. Heinesen
Adrian Julin Andersson
Bjarni Z. Signarsson
Ervin Rasmussen
Hjørleivur S. B. Bjartalíð
Jóan Jacob Ljósá Rasmussen
Jógvan í Homrum
Sofus í Selvindi
Trúgvi Havardsson
8 flokkur
Erla Hentze
Fríða Maria Simonsen
Hanna Østerø Ljósá
Ingibjørg Rosendal Gregersen
Lea Leonsdóttir
Poulina Jacobsen
Rebekka Karstinsdóttir
Sofía Vang Haraldsen
Aron Nónklett Jacobsen
Búi Djurhuus Poulsen
Elian Hammer Olsen
Eyðun Frederiksberg Danielsen
Fróði Debes Joensen
Jónatan Sjúrðarson Kass
Rói Frederiksberg
9 flokkur
Elisabet Høj
Helena Viderø Nysted
Irdy Terjadóttir
Nomi Blábjørg
David Thor Nielsen
Edvard Djurhuus
Ian Terjason
Janus í Garði
Jónas Petersen
Kári Báraldsson
Markus Egeberg Jacobsen
Martin Johansen
Poul Kallsberg
Regin Tausen Poulsen
10 flokkur
Eilin Poulsen
Oda Abrahamsen
Paulina Bjartalíð
Paulina Veihe Stenberg
Rannvá Poulsen
Sunnvá F. Johansen
Hanus Mikkelsen
Jákup á Rógvi Joensen
Jógvan Høgnesen

Floksheimasíður

Office 365 innritan

office365

iPad í skúlanum

Vøllurin og fimileikarhøllin

vollur

Ítróttur og svimjing

itrottursvimjing